+420 724 320 340 info@tarsio.cz

Technologický vývoj

Objevte dermatology vyvinutou omlazující péči o pleť, formulovanou s klinicky ověřenými, nejmodernějšími technologiemi pro viditelnou transformaci pokožky. Odborníci jsou doporučováni a vysoce ceněnými experty po celém světě.

Seznamte se s vizionáři

Drs. Eugene J. Van Scott a Ruey J. Yu jsou tvůrci produktů Exuviance.

Dr. Eugene J. Van Scott

obdržel ocenění „Master of dermatology“ udělené americkou akademií Academy of dermatology.

Dr. Ruey J. Yu

získal první zlatou medaili mezinárodní akademie International Academy of cosmetics Dermatology.

Společně tvůrci získali řadu patentů v USA i zahraničí. Jsou autory mnoha lékařských časopisů a právem se řadí mezi zakladatele moderní dermatologie. Mezinárodní uznání jim patří za průlomový objev kyseliny glykolové, která spadá do skupiny AHA (alfa-hydroxykyselin). Účinně stimuluje předčasné stárnutí a poškození pokožky a viditelně ji omlazuje. Jako první vytvořili a patentovali peeling s kyselinou glykolovou.

Díky neustálému pokroku, vědecké inovaci a klinickým studiím tvůrci Exuviance pokračovali ve vývoji mnoha nových patentovaných anti-aging složeních. Jejich nadšení a vize jim umožnily objevení nové generace polyhydroxykyselin (PHA) Bionics a přirozeně se vyskytujících sloučenin acet-aminocukrů (NeoGlucosamine®). Tato složení přináší významný benefit anti-agingu bez podráždění a zarudnutí pokožky. Nejnovější kombinace látek CitraFill® a patentovaný AminoFil ® zahrnují přísady, které pomáhají vypnout a zpevnit pokožku.

Exuviance složení jsou odborně vyvíjeny tak, aby viditelně proměnily pokožku s nejmodernějšími technologiemi, které jsou dnes v dermatologii dostupné. Exuviance používá pouze klinicky ověřené ingredience, které jsou všeobecně akceptovány dermatology po celém světě a podporovány nezávislými vědeckými články recenzovaných ve velkých lékařských, kosmetických a dermatologických časopisech. Jednotlivé formulace přípravků a jejich koncentrace více složek jsou pečlivě smíchány a navrženy tak, aby maximalizovaly výsledek anti-aging péče bez podráždění a zarudnutí pokožky. Intenzivní cílená léčba řeší specifické obtíže, které doplňují nebo zesilují výsledky Exuviance denního režimu péče o pleť.

Exuviance je věda o transformaci pokožky.

Produkty Exuviance si můžete objednat v našich salonech