+420 724 320 340 info@tarsio.cz

Víte, co mají společného filmy Probudím se včera, Po čem ženy touží (What Women Want) s Melem Gibsonem a Helen Huntovou, teenegerská komedie Žába k zulíbání (The Hot Chick) nebo česká klasika Což takhle dát si špenát? Touhu po mládí, zázračně zastavit nebo vrátit čas…

Člověk jde večer spát a ráno je jiný, většinou o několik let mladší, hezčí, v případě Mela Gibsona je dokonce krásnou ženou. Filmoví hrdinové pro svoji (ne)chtěnou proměnu během noci museli ovšem také něco udělat! Pomineme-li použití amuletu či elektrického výboje, v případě pozření špenátu nebyli tvůrci tak daleko od pravdy. Tato listová zelenina obsahuje skutečně řadu zdraví a kráse prospěšných látek a vitaminů. Má velké množství vitaminu A a C, dále je bohatou směsí vitaminů skupiny B, je zdrojem kyseliny listové a biotinu (tzv. vitaminu krásy) a antioxidantů.

Ani to, že proces omlazení musel přijít až po kvalitním spánku, není takovou fikcí. Během spánku naše tělo účinně zregeneruje, nabere energii a sílu do dalšího dne.

VYSPĚTE SE DO KRÁSY!

Když mozek kolem 23. hodiny začne produkovat melatonin – spánkový hormon, nastane i čas pro důležité procesy hojení a regenerace buněk. Během spánku se uvolňuje růstový hormon, který pomáhá obnovovat poškozené tkáně. Spánek je nejlepším časem, kdy tělo může odbourat únavu, a to i tu, která se odráží na naší pleti. Naše tělesná teplota se sníží, klesá tlak krve i náš srdeční puls. Asi do třetí hodiny ranní vrcholí proces detoxikace díky činnosti jater. Když spíme, dochází i ke zvyšování množství kolagenu v našem těle. Pravidelný a kvalitní spánek je tedy jednou z podmínek pružnější pokožky. Proto platí okřídlené: „Vyspi se do krásy!“

DOPŘEJTE SI KVALITNÍ VEČERNÍ PÉČI O PLEŤ

Objevte Exuviance®, dermatology vyvinutou anti-aging péči. Produkty Exuviance® jsou odborně připraveny tak, aby viditelně proměnily pokožku pomocí nejmodernějších technologií a klinicky ověřených ingrediencí. Vyzkoušejte Exuviance® večerní obnovovací komplex= Exuviance®Evening Restorative Complex.

Když si začnete uvědomovat, že jemné linie a vrásky se stávají viditelnějšími, je vhodné, abyste začlenili Exuviance® Evening Restorative Complex do svého režimu péče o pleť. Pomůže vám opravit známky stárnutí během spánku. Podle průzkumu kosmetické společnosti NEOSTRATA® 87 % uživatelů pocítilo měkčí a pružnější pokožku již po 4 týdnech používání*

Silný komplex anti-aging složek je řešením pro životním prostředím a UV paprsky poškozenou, stárnoucí pokožku při spánku. Tato noční krémová anti-agingová léčba účinně bojuje proti viditelným známkám stárnutí a je klinicky dokázáno, že opravuje známky stárnutí.

Po 4 týdnech používání:

  • 87 % cítilo měkčí, pružnější pleť
  • 82 % uživatelů zaznamenalo zvýšenou pružnost
  • 82 % zaznamenalo zlepšení jemných vrásek

*Průzkum Exuviance Evening Restorative Complex, data společnosti NEOSTRATA®.

Obnovte stárnoucí pokožku večerním regeneračním krémem Exuviance®Evening Restorative Complex!

Exuviance®Evening Restorative Complex

Účinné složky: gluconolactone, kyselina laktobionová, kyselina hyaluronová, vitaminy A, C a E

Tato bionická směs PHA s vitaminy A, C a E účinkuje proti stárnutí pleti, bez zbytečného vysušení nebo podráždění, a to i pro nejcitlivější typy pleti. Bojuje s oxidačním poškozením po celou noc.

Výkonná polyhydroxykyselina (PHA) Gluconolactone vyrovnává tón pleti a zlepšuje její strukturu.

Silný antioxidant – kys. laktobionová pomáhá zabraňovat tvorbě vrásek a hrubé struktury pleti.

Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu, čímž zajišťuje účinnou hydrataci.