+420 724 320 340 info@tarsio.cz

Kosmetická značka Exuviance® představuje estetické profesionální ošetření pleti a navazující režimy prestižní domácí péče, které poskytují prémiovou péči s viditelnými výsledky omlazení pokožky. Kombinace látek v jejích produktech jsou navrhovány tak, aby bylo docíleno viditelné přeměny pokožky. Exuviance® proto používá pouze účinné, šetrné a klinicky ověřené ingredience, které jsou doporučovány a akceptovány dermatology po celém světě. Mezi takové látky patří i polyhydroxykyseliny nebo kyselina hyaluronová, které se přirozeně v kůži vyskytují, ovšem například vlivem znečištěného prostředí a s věkem jejich koncentrace v lidském organismu ubývá.

Novinkou roku 2020 jsou obličejové jednorázové masky: Hydratační maska na obličej s obsahem kyseliny hyaluronové a Obnovující maska s obsahem polyhydroxykyselin (PHA). Důkazem toho, že Exuviance® zapojuje do svých receptur moderní technologie, je biocelulózový nosič masek tzv. sheet (pokrývka, závoj), který mezi svými tenkými vlákny dokáže udržet aktivní látky v optimální koncentraci, zaručí jejich maximální absorpci a ideálně kopíruje tvar obličeje, na který dokonale přilne. Tenká vlákna v biocelolóze dávají masce schopnost elasticity, díky které dojde k maximálnímu kontaktu masky a účinných látek v ní s pokožkou.

Obnovená a prozářená pokožka

Gluconolactone, základní složka EXUVIANCE® RESTORE POLYHYDROXY BIOCELLULOSE SHEET MASQUE, je poly-hydroxykyselina (PHA) přirozeně se vyskytující v kůži. Působí proti stárnutí pleti bez známek podráždění, a to i u osob s velmi citlivou a suchou pletí nebo po dermo-kosmetických zákrocích, mezi které patří například peelingové procedury. Tato hydrofilní ovocná kyselina nachází široké uplatnění v dermatologii a kosmetologii pro svoji schopnost vázat vodu, posilovat funkci kožní bariéry, snižování nechtěného zčervenání pokožky apod. Jako účinný antioxidant zpomaluje enzym elastázu, který štěpí bílkovinu elastin, čímž přispívá k zachování zdravé, pružné tkáně a k udržení mladistvého vzhledu.

Obnovující maska na obličej s obsahem 4% polyhydroxykyselin je ideální pro suchou a citlivou pleť. Lehce hydratuje, poskytuje antioxidační ochranu a optimalizuje pH pokožky. Tato zklidňující, posilující a obnovující péče je zejména vhodná po peelingové kúře.

EXUVIANCE® RESTORE POLYHYDROXY BIOCELLULOSE SHEET MASQUE

Lehká biocelulózová maska dokonale přilne k obličeji a účinné látky rychle penetrují do pleti.

 • Posiluje a lehce hydratuje
 • Obnovuje zářivost a pružnost pleti
 • Vyhlazující anti-aging benefit
 • Měkká a hedvábná tvář

 

 • Pro salonní i domácí péči
 • 10-15 minut pro dokonalý pocit hladké a prozářené pokožky

 

Vyplněná a hydratovaná pokožka

Maska na obličej EXUVIANCE® HYDRATE HYALURONIC ACID BIOCELLULOSE SHEET MASQUE dodá pokožce objem a mladistvou hydrataci díky obsahu 0,15% kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová – glykosaminoglykan (GAG) je tělu vlastní látka, kterou najdeme téměř všude, klouby nebo pokožku nevyjímaje. Kyselina hyaluronová je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí epiteliálních a nervových tkání a klíčovou složkou lidské pojivové tkáně. V pleti tvoří hydratační gelovou matrix, která pleť vyplňuje a podporuje kolagenovou síť a elastická vlákna. Obsah kyseliny hyaluronové však s věkem v těle klesá, což se na pleti může projevit zvýšenou tvorbou vrásek. Je-li kyselina hyaluronová součástí kosmetických produktů, přináší benefity pro všechny typy pleti včetně stárnoucí, suché nebo citlivé. Aplikace se rovněž doporučuje po peelingovém ošetření.

EXUVIANCE® HYDRATE HYALURONIC ACID BIOCELLULOSE SHEET MASQUE

Tenká biocelulózová maska dokonale přilne k obličeji a účinné látky rychle penetrují do pleti.

 • Vysoce hydratuje a vyplňuje pokožku
 • Pomáhá zvýšit objem a kyprost pokožky
 • Kolagenová anti-aging péče

 

 • Pro salonní i domácí péči
 • 10-15 minut pro hydratovanou a pružnou pokožku

 

 

Pokyny k použití: Masky se aplikují na vyčištěný obličej směrem od čela, přes vykrojené otvory na oči, nos a ústa směrem dolů. Jemným tlakem a vyhlazením dokonale maska k pleti přilne. Po 10-15 minutách masku sejměte. V případě, že pociťujete nepříjemný pocit či dyskomfort, masku odstraňte dříve. Nadměrnou formulaci jemně vmasírujte do pokožky. Po masce aplikujte vhodný hydratační krém Exuviance®.

Používání masek v kosmetické péči patří mezi nejoblíbenější procedury, ať se jedná o péči v salonu, nebo se hýčkáte sama v domácím prostředí. Výsledky jsou totiž okamžitě viditelné a proces není zdlouhavý. Nové technologie, mezi které beze sporu patří biocelulózové materiály celoobličejových masek, přináší do ošetření vyšší efekt aplikace i konečného účinku. Zařaďte proto masky EXUVIANCE® do pravidelné kosmetické péče.

People photo created by senivpetro – www.freepik.com