+420 724 320 340 info@tarsio.cz

Oči jsou jedním z nejvýraznějších prvků našeho obličeje. Očima se zdravíme, vyjadřujeme své emoce: smějeme se nebo pláčeme, prozradí nejen náš věk a psychický stav, ale odrazí i naše fyzické zdraví. Oči jsme my. My jsme naše oči. Žádný jiný orgán nás neumí víc charakterizovat: oči jsou oknem do naší duše … Staráme se o ně dobře?

Pojďme si povídat o lásce k našim očím. V obličeji hrají jednu z hlavních rolí, proto jim jako superhvězdě musíme věnovat i náležitou péči. Kůže horních i dolních víček je unikátní, protože pleť v očním okolí neobsahuje téměř žádné potní a mazové žlázy (podobně jiná je i kůže rtů). Je asi třikrát tenčí, sušší, méně zásobena cévami a celkově tedy zranitelnější než kůže zbytku obličeje. Díky svému složení snadno ztrácí vodu, proto se v okolí očí objevují vrásky jako první. A protože oči za nás promlouvají, vznikají již kolem 20. roku věku v jejich okolí tzv. mimické vrásky. Díky jedinečnosti složení je oční okolí i indikátorem vyčerpání, únavy, důkazem probdělé nebo prohýřené noci, ale hlavně ukazatelem našeho biologického věku. Vzhledem k tomu, že pleť kolem očí má odlišnou strukturu než pleť obličeje, potřebuje i speciální péči.

Věk je jenom číslo a pytle pod očima s ním nesouvisí

Známe objektivní příčiny, proč se stárnutí projeví právě v oblasti očí. Někdy to jsou milé a laskavé jemné linky či drobné vějířkovité vrásky, které nám tolik nevadí. Jiné je to s otoky, tmavými kruhy pod očima, váčky či zašedlou, papírovou pokožkou, která se nutně nemusí objevovat v souvislosti s přirozeným procesem stárnutí. Právě oční okolí má totiž tendenci k otokům a napuchnutí důsledkem tenké (o 3-5 mm tenčí než na tvářích), vysoce elastické a méně prokrvené kůže. Neuškodí tedy pravidelně očním partiím dopřát jemnou masáž pro stimulaci mikrocirkulace, nebo se naučit pár tahů tzv. obličejové gymnastiky. Otoky kolem očí si často přivodíme vlastní nesprávnou péčí, zejména večer před spaním: neodlíčíme se, možná naneseme přemíru krému (navíc nevhodného pro oční partie), pijeme těsně před ulehnutím (a to nejen vodu!) a necháme přes noc tekutiny prosáknout do kůže, což se ráno může projevit otoky. Také spánek v nevětrané a přetopení místnosti může zapříčinit nežádoucí pytle pod očima. Své umí na pleti ukázat i stres nebo špatná životospráva, které zbrzdí odtok lymfy. Uleví nám přiložení studeného obkladu, ideálně výluh ze zeleného čaje nebo okurková šťáva, ale existuje i elegantnější řešení. Věnujme očnímu okolí pravidelnou kvalitní péči na úrovni profesionálních produktů. Je to možné, nevěříte?

Krása „ naoko“

Vzhledem k tomu, že pleť kolem očí má odlišnou strukturu, potřebuje péči „ušitou na míru“. Péči, která je klinicky i empiricky ověřená.

Účinná profesionální péče pro kosmetické salony firmy NEOSTRATA je nyní dostupná každému!

Objevte Exuviance® pro svoji krásu: dermatology vyvinutou omlazující péči o pleť. Přípravky Exuviance® jsou odborně vyvíjeny tak, aby viditelně proměnily pokožku pomocí nejmodernějších technologií. Exuviance® používá pouze klinicky ověřené ingredience, které jsou všeobecně akceptovány dermatology po celém světě a podporovány nezávislými vědeckými články v lékařských a dermatologických časopisech. Jednotlivé receptury jsou pečlivě zkoumány, aby maximalizovaly výsledek anti-aging péče bez podráždění a zarudnutí pokožky. Intenzivní cílená péče řeší specifické obtíže a doplňuje nebo zesiluje výsledky Exuviance® denního programu péče o pleť. Produkty pro domácí použití prodlužují přínosy cílené péče v salonu.

OBJEVTE PRO SVÉ OČI

EXUVIANCE BRIGHTENING BIONIC EYE CREME PLUS

Tento účinný oční krém se synergicky působícími látkami antioxidantů, peptidů, extraktů z řas viditelně redukuje tmavé kruhy pod očima a jejich unavený vzhled. Anti-aging složení glukonolaktonu a bionických kyselin dodává jemné pokožce přirozenou hydrataci, pevnost a jas.  Oční krém je vhodný pro normální, suchou i mastnou pokožku. Bez parfemace.

EXUVIANCE RETINOL EYE CREAM

Složení s čistým, postupně uvolňovaným retinolem pomáhá zpevnit, rozjasnit a vyhladit pokožku v jemné oční oblasti. Obsahuje směs peptidů, které cílí na vzhled jemných linek a vrásek, vějířků a tmavé kruhy pod očima. Bez parfemace, bezolejový.

EXUVIANCE TOTAL CORRECT EYE

Jedinečná kombinace super účinných látek včetně peptidů, které zlepšují kolagen* a pevnost pokožky, se zaměřují na křehkost a ochablou pokožku, čímž dodávají oční oblasti novou strukturu a kontury. Patentovaná kyselina maltobionová a PHA (polyhydroxykyselina) zmírňují vzhled vějířků, zpevňují pokožku, posilují ochrannou bariéru bez podráždění oční oblasti. Díky kofeinové složce splasknou otoky, čistý botanický heřmánek a ženšen obnoví a zklidní pokožku, zatímco kyselina hyaluronová udržuje pokožku měkkou a pružnou. Vzhled očního okolí je rozzářený, vypnutý s viditelným zmírněním známek stárnutí.

Eye Contour poskytuje prokázanou viditelnou korekci všech klíčových známek stárnutí v oční oblasti po 4 týdnech.** Účastníci zaznamenali dramatický výsledek po 4 týdnech při používání 2x denně**:

 

  • 97% redukce otoků
  • 75% vypnutý vzhled
  • 88% zvýšení pevnosti
  • 81% redukce jemných linií
  • 94% pokožka je jasnější
  • 81% mladší vzhled
  • 97% jemný, hydratační

* test in vitro
** Data NeoStrata Co., Inc.

EXUVIANCE HYDRATING EYE COMPLEX

Exuviance Hydrating Eye Complex je intenzivně hydratační a zklidňující krém určený k odvrácení příznaků stárnutí v okolí jemné oční oblasti. Krém je speciálně navržen pro vyhlazení a rozjasnění očního okolí a viditelné snížení výskytu jemných linií. Formule s polyhydroxykyselinami (PHAs) a vitamíny A, C a E pleť zklidňuje, hydratuje a zároveň poskytuje antioxidační ochranu. Dermatologicky, alergologicky a oftalmologicky testováno. Ideální pro nositele kontaktních čoček.

EXUVIANCE INTENSIVE EYE TREATMENT MASQUE

Zpevňující hydratační oční maska k redukci jemných linií a vrásek s kyselinou laktobionovou a vitamíny A, C a E.
Osvěž své oči s Exuviance intenzivní očí maskou. Obsahuje kyselinu laktobionovou, která stimuluje obnovu buněk, podporuje kožní matrix, zpevňuje pokožku a vyhlazuje jemné linky.

Dermatologicky, alergologicky a oftalmologicky testováno. Vhodná pro všechny typy pokožky. Neparfémováno. Vhodné pro nositele kontaktních čoček.

Doporučené použití: 2x – 3x týdně